ZAGREB - Jel bio tko?

ima ona vise oglasa

 

Da li je bio tko kod ove na foto izgleda super???

Danas bio kod nje, mala slatkica iz Kolumbije, jača građena i prirodne velike grudi. Pazi na higijenu, oral bez jako dobar, uživa i u sexu, super masira. Šteta 800 na pola sata.

Ne bih ponovio, ništa posebno.
 
Slike nisu njezine,svakodnevno mijenja slike i ime, jednom mjesečno broj telefona,inače je debela celulitna čvrste guze i većih sisa, masirati nezna,bio dva puta i uvjek je neka šmrkljiva, tak da nije za ponovit !!!
 
Pitanje za vas mlađe.Po kojim klubovima po Zg-u uspijete pokupiti neku curu ? Prije corone se je moglo u Roka ali u zadnje vrijeme nisam ima srece.Kako nisam iz Zg-a zanima me kad opet dodem za znam odma gdje ici.Nisam jos proba u H20 pa ako netko tamo ide ili imate neki drugi klub za preporuciti bio bih zahvalan.
 
Pitanje za vas mlađe.Po kojim klubovima po Zg-u uspijete pokupiti neku curu ? Prije corone se je moglo u Roka ali u zadnje vrijeme nisam ima srece.Kako nisam iz Zg-a zanima me kad opet dodem za znam odma gdje ici.Nisam jos proba u H20 pa ako netko tamo ide ili imate neki drugi klub za preporuciti bio bih zahvalan.
H2o, urnebes, team i goticarke iz depoa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh