Smokva.com

Poz Ekipo,

prijavio sam se na smokvu. Poslao sam od prilike 30tak poruka, ali nijedna se nije dosada javila.

Nepisem glupe poruke poput bok, sta radis itd. idem na njihov profil, procitam ga i na to onda posaljem poruku.

Imam 25 godina, ne izgledam lose, ali nijedna se nejavlja.

Imate mozda iskustva na koji nacin bi to moglo uspjieti?
 
Malo je vise od 50% fejk, velik broj zenskih profila zapravo rade sami admini/ vlasnici Smokve da bi naivci kupili bon ili dva samo da im nitko ne odgovori a i ne moze jer profil zapravo nije stvaran.
Ukratko u ogromnom postotku posebno u manjim gradovima je Smokva ziva prevara.
 
Malo je vise od 50% fejk, velik broj zenskih profila zapravo rade sami admini/ vlasnici Smokve da bi naivci kupili bon ili dva samo da im nitko ne odgovori a i ne moze jer profil zapravo nije stvaran.
Ukratko u ogromnom postotku posebno u manjim gradovima je Smokva ziva prevara.
Tocno sto ti je ovaj gospodin rekao.
Imam na Smokvi racun otvoren vec nekoliko godina.
Nikada ama bas nista.
Ok, jednom je neka kurva stavila oglas pa mi se tu zalomilo, ali ovako...da ces naci neku bebu...zaboravi.
Ili...sretno, pa nam javi da smo u krivu.
 
Slažem se, jedino ima dosta svakakvih parova, pa ako nekog to zanima, smokva je za to ok.
Solo ženske, 0 bodova
 
Da, ima ih
Jebao sam ih par
Uglavnom sve prošlog ljeta
Prva je bila crvena i punija, svršio sam u nju
Bila je u vezi, tražila je jebača sa strane, jednom smo se jebali i više nikad se nismo našli kad sam joj rekao da već imam dvije ženske za seks pa nije htjela biti 3.
Ona je već imala valjda skoro 30, nisam joj platio ni kune
Druga je bila plavuša slavonka, studirala je ekonomski u Zg, oko 22-23 godine, jebali smo se dva puta, došla je kod mene u stan, platio sam joj 400 ili 500 kn
Imala je dobru guzu, ali ju nikad nisam jebao u guzu
I sad imam tu treću koju redoviti jebem, dalmatinka, završila ekonomiju, ima 25 godina, jebem ju za 1000 kn, ali sve bez kondoma i punim joj sve rupe, komad je
Mene zanima ova slavonka studentica, jel imas jos mozda neki kontakt nje?
 
Može pomoć...pokušao sam se reg. na smokvu i nakon kj sam unio korisnicko ime i e-mail trebalo mi i je na mail
stici lozinka i daljnje upute za dovristi registraciju,al mi na mailu nije nikj doslo, pa ako ko zna u cemu je kvaka nek napiše.
Hvala
 
Spam/ junk folder? Moguće da ti je automatski proslijeđeno u jedan od tih foldera. Ovisi o mail clientu koji koristis. Ako je tako, označi mail sa smokve kao siguran i provjeren. Ako nije, kreiraj drugi mail i probaj ponovno.
 
Pozdrav, zanima me dali mi netko može opisati stranicu Smokva.com za upoznavanje. Prije jedno 4 mjeseci sam čitao kako je neki tip hvalio tu stranicu, pokušao sam se prijaviti no ne želi me registrirati, uvijek mi baca da korisničko ime nije valjano. Zanima me dali mi itko može reći što mogu očekivati od te stranice, dali je moguće upoznati koju curu te radi li ta stranica i jeli itko imao sličnih problema prilikom registracije. Hvala.
 
Prije pet godina si tamo nasao curu za pet min, sad nemas nista osim pedera i laznih profila! Posaljes 1000 poruka nitko ti ne odg! Ima tamo mozda par cura al moras imati srece da te zamjete posto dobijaju po 500 poruka, sve u svemu bolje se ne registrirati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh