Smokva.com

Da, ima ih
Jebao sam ih par
Uglavnom sve prošlog ljeta
Prva je bila crvena i punija, svršio sam u nju
Bila je u vezi, tražila je jebača sa strane, jednom smo se jebali i više nikad se nismo našli kad sam joj rekao da već imam dvije ženske za seks pa nije htjela biti 3.
Ona je već imala valjda skoro 30, nisam joj platio ni kune
Druga je bila plavuša slavonka, studirala je ekonomski u Zg, oko 22-23 godine, jebali smo se dva puta, došla je kod mene u stan, platio sam joj 400 ili 500 kn
Imala je dobru guzu, ali ju nikad nisam jebao u guzu
I sad imam tu treću koju redoviti jebem, dalmatinka, završila ekonomiju, ima 25 godina, jebem ju za 1000 kn, ali sve bez kondoma i punim joj sve rupe, komad je
 
Da, ima ih
Jebao sam ih par
Uglavnom sve prošlog ljeta
Prva je bila crvena i punija, svršio sam u nju
Bila je u vezi, tražila je jebača sa strane, jednom smo se jebali i više nikad se nismo našli kad sam joj rekao da već imam dvije ženske za seks pa nije htjela biti 3.
Ona je već imala valjda skoro 30, nisam joj platio ni kune
Druga je bila plavuša slavonka, studirala je ekonomski u Zg, oko 22-23 godine, jebali smo se dva puta, došla je kod mene u stan, platio sam joj 400 ili 500 kn
Imala je dobru guzu, ali ju nikad nisam jebao u guzu
I sad imam tu treću koju redoviti jebem, dalmatinka, završila ekonomiju, ima 25 godina, jebem ju za 1000 kn, ali sve bez kondoma i punim joj sve rupe, komad je
mozes preporučiti neku zgodnu ok curu?
 
Ne mogu, svi su to profili koje cure naprave, nađu si jednog ili dva tri lika s kojima se redovito jebu i obrišu profil tak da moraš sam potražiti, tam je hrpa cura pa probaj uloviti neku
I kupi si pošteno članstvo, baš će ti neka vjerojavati da ćeš joj dati 500 kn ako nisi spreman platiti 40 kn članarinu za tjedna
Sad bi trebalo biti studentica i svega, Corona sezona prošla, a nisu imale poslova
Tak da žrtvujte 40 kn i probajte 2 tjedna
 
Ne mogu, svi su to profili koje cure naprave, nađu si jednog ili dva tri lika s kojima se redovito jebu i obrišu profil tak da moraš sam potražiti, tam je hrpa cura pa probaj uloviti neku
I kupi si pošteno članstvo, baš će ti neka vjerojavati da ćeš joj dati 500 kn ako nisi spreman platiti 40 kn članarinu za tjedna
Sad bi trebalo biti studentica i svega, Corona sezona prošla, a nisu imale poslova
Tak da žrtvujte 40 kn i probajte 2 tjedna
ma i tamo ih je tesko naci, prije par godina si nadao sevu tamo za 10 min sad se moras javiti na 1000 profila
 
Znate li kaj mi se dogodilo?
SMOKVA mi je obrisala stari profil, koji je aktivan od 2015., na kojem sam imao plaćenu pretplatu još 13 dana.
Zašto?
Ne znam ni sam.
Zadnje kaj je bilo da sam imao dogovor s jednom ženom za seks, ona mi je poslala slike, ali kako sam na poslu nisam bio u stanju pogledati iste sekunde. Pričao sam sa šefom 10ak minuta i nakon toga palim SMOKVU i vidim poruku od jednog korisnika da samo drkam na slike i da će me prijaviti adminu.
I nakon toga mi je profil obrisan.
Zahtijevam sad tamo da mi se vrati stari profil i 13 dana pretplate jer nisam drkađija. Imao sam ozbiljan dogovor s tom ženom, ali nisam bio u stanu odgovoriti unutar 10 minuta jer sam na poslu.
Tak da mislim da je taj postupak bio neopravdan i u potpunosti pretjeran.
 
posljednja izmjena:
Kakva glupost bokte... vrlo neprofesionalno. Dovoljno o profesionalnosti smokve govori da zenski profili mogu slat poruke bez pretplate kolko sam kuzio , a muski moaju platit pretplatu.
 
Nećete se nešto usrećiti.
Prvo me tražila soma, soma i pol. Rekao sam ne da. Mogu dati 500.
I onda mi je poslala ove šugave slike.
preuzmi.jpgpreuzmi (1).jpg
I nisam odmah odgovorio i banirali su me da sam drkaroš jer tražim slike.
I onda sam se žalio adminu i vratili su mi profil koji su mi pobrisali.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh