ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ekipa, hajde da vratimo na početak, dok je još bilo reda, očigledno fali Mod, dakle postoji forum "Je li bio tko" gdje se postavljaju upravo takva pitanja, a ovdje se pišu kao što i ime kaže "Iskustva i recenzije"!!!!!
Pa jbg zar je to tako veliki problem!!!!
 

Prvi puta da je sve baš kao što je u tekstu oglasa napisano "ženstvena, nježna, ugodna" i kao što je u naslovu oglasa navedeno uistinu lijepa žena, koja je uz to i zgodna te jako ugodnog glasa, vitka, premda ne baš visoka. Dobra b2b masaža i "čašica razgovora", s naglaskom na ugodan razgovor. Nema seksa, nema orala. Trošak 400 kn. Godine su rane 40-te.
 
Pozdrav ekipa,
Bio danas kod Viky folnegovicevo.
Cura je zaista zgodna, ugodna, platio 400 kn bio unutra 50 minuta.
Jedino sto sam primjetio kod nje da kad zavrsimo odma se oblaci za dalje. ...ja kad dodem zamolim ju da se otusiramo zajedno .....jer ovako lizat njene sise posle nekoga....tako da sve u svemu super pusi, duboko grlo, svrsavanje u usta....samo trazite da se otusira za vas prije akcije

Za 400kn koliko košta pola sata si ostao 50 minuta, jos si se tuširao zajedno sa njom... dobro da nisi još na večeri ostao nakon akcije 😂😂😂
 
Pozdrav ekipa,
Bio danas kod Viky folnegovicevo.
Cura je zaista zgodna, ugodna, platio 400 kn bio unutra 50 minuta.
Jedino sto sam primjetio kod nje da kad zavrsimo odma se oblaci za dalje. ...ja kad dodem zamolim ju da se otusiramo zajedno .....jer ovako lizat njene sise posle nekoga....tako da sve u svemu super pusi, duboko grlo, svrsavanje u usta....samo trazite da se otusira za vas prije akcije
kad kažeš da si 'bio unutra 50 minuta' - možeš li preciznije? hvala unaprijed
 
Pozdrav ekipa,
Bio danas kod Viky folnegovicevo.
Cura je zaista zgodna, ugodna, platio 400 kn bio unutra 50 minuta.
Jedino sto sam primjetio kod nje da kad zavrsimo odma se oblaci za dalje. ...ja kad dodem zamolim ju da se otusiramo zajedno .....jer ovako lizat njene sise posle nekoga....tako da sve u svemu super pusi, duboko grlo, svrsavanje u usta....samo trazite da se otusira za vas prije akcije
Ne kužim baš kako si bio u petak kod Viktorije a nje od četvrtka navećer nema u ZG
 

Prvi puta da je sve baš kao što je u tekstu oglasa napisano "ženstvena, nježna, ugodna" i kao što je u naslovu oglasa navedeno uistinu lijepa žena, koja je uz to i zgodna te jako ugodnog glasa, vitka, premda ne baš visoka. Dobra b2b masaža i "čašica razgovora", s naglaskom na ugodan razgovor. Nema seksa, nema orala. Trošak 400 kn. Godine su rane 40-te.
Odkad je 400? Bila je 500 kuna
 

Prvi puta da je sve baš kao što je u tekstu oglasa napisano "ženstvena, nježna, ugodna" i kao što je u naslovu oglasa navedeno uistinu lijepa žena, koja je uz to i zgodna te jako ugodnog glasa, vitka, premda ne baš visoka. Dobra b2b masaža i "čašica razgovora", s naglaskom na ugodan razgovor. Nema seksa, nema orala. Trošak 400 kn. Godine su rane 40-te.
Molio bi ako mozes malo i nju opisati, tj atribute, sise, guzica,dopusta diranje?
Svi koji su nju komentirali su ispustili taj dio informacija.
 
Nije baš recenzija, al ajde, podjelit ću.

Jeste li ikada van (u gradu, u slobodno vrijeme) naletjeli na curu iz PO?
Jučer sam u jednom šoping centru naišao na Crnu Panteru. Inaće, posjetio sam ju 4x do sada i iskreno, ne planiram opet, al da me podsjetila na dobra vremena, to definitvno!

Zadnji put sam ju posjetio dok je bila u Zapruđu, prije otprilike godinu-dvije. Više mi neda da joj se poigram sa stopalima, stoga ne dolazim.

Uživo ostavlja dojam ženske koja se trudi ostat mlada al ne može sakrit godine. Figura u casual odjeći izgleda možda čak i bolje nego uživo, al nije baš da ima stila. Sve u svemu, tko voli MILFače, sigurno bi se okrenuo.

E da, i bila je s familijom, a ja sa svojom curom, tako se nisam mogao okrenut za njom da vidim kako to nepostojeće dupa izgleda u uskim trapericama.

Jeste li vi ikad naletjeli na koju PO curu uživo?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh