SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja sam jedan put bio s Brazilkom, teško je to predočiti koliko je to bilo loše! Čim mi je otvorila shvatija sam da doslovno ne zna riječi engleskog, npr nije znala reći jedan sat, pola sata ili čak tuš. Izgled je bio wow, silikoni samo tako, dupe ono nevjerojatno baš brazilsko, u facu baš neki kurvanjski izgled ima. Doša u sobu nakon tuširanja, ona odgovora na niz poruka koda me nema. Kad se napokon ostavila mobitela uzela je kondom i odma mi ga navukla i onako preko njega ga dudla baš na silu. Baš mi se nije nešto diga ova ga sad hoće zajahati s jadničak se onda pogotovo spustio. Nakon nekoliko minuta tog mučenja najednom nešto počela mavati rukama i nešto govoriti na tom užasnom portugalskom . Shvatio sam da kao hoće pokazati
na sat da je termin završila mada sigurno nije. Ja se ustane svjestan da po ure sigurno nije prošlo ali toliko mi je bilo očajno i neugodno da sam u biti jedva dočeka da se ustanem. Za pare se nisam htio kačiti, kvragu i 900 kn da radi njih se pokaram s ludom brazilskom kurvetinom, ko zna što je moglo biti pogotovo jer sam čuo da ima još nekoga u stanu.

To je jedini put s Latinom, vidim da i drugi pišu protiv njih, mada se nadje i koji pozitivni komentar.
Ja sam do sada bio sa tri latine i sve su bile super. Neusporedivo bolje od domacih. I nakon iskustva s latinama u zadnje vrime uopce nemam vise ikakve zelje za kontaktirati nase...
 
Traži za rimming dodatnih 100 eura, pa dit će ti dati osnovno i rimming za manje od cijene od samog rimminga?

Mene zanima kako su je dobili ovi koji su bili kod nje. Kad je nazoveš klasično kaže da broj ne postoji, poruke na whatsapp nikada se ne prosljede, tj ostane jedna kvačica forever, kao da joj WA nikada nije upaljen ili ga nema. Ali opet whatsapp joj zvoni(nije se javila). Ja to stvarno ne kužim??
 
Traži za rimming dodatnih 100 eura, pa dit će ti dati osnovno i rimming za manje od cijene od samog rimminga?

Mene zanima kako su je dobili ovi koji su bili kod nje. Kad je nazoveš klasično kaže da broj ne postoji, poruke na whatsapp nikada se ne prosljede, tj ostane jedna kvačica forever, kao da joj WA nikada nije upaljen ili ga nema. Ali opet whatsapp joj zvoni(nije se javila). Ja to stvarno ne kužim??
Da te nije blokirala...meni se sve ok
 
SEX ONA TRAZI NJEGA SPLIT - vruca Nikolina 23g. Spremna na nezaboravne avanture s muskarcima do 50g. Prvo poruka na Wap 0976013111 - NE SMS i obicni pozivi. Oral, klasik, anal, ostalo.


Zna neko nešto??
 
Ako si joj poslao poruku, jesi li dobro pročitao poruku koju ona šalje?

Ima tu texta, čitaš, čitaš, vidiš profilnu, na slici bombončić, cijene za ne vjerovati, usluga nema takve u Splitu, a onda na kraju...
"Prvi put se plaća putem uplate, dalje je moguće i gotovinsko plaćanje."

Zajebi
 
Ma upravu si vjv Al iden visit šta će bit Al čini se da bi moglo završit kako si reka, javia san se i ovoj raissi pa ću prije u nje
 

Dragi Splićani, ako tko bude kod ove latino djevojke, neka napise iskustvo
hvala ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh