BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jarane nisi ti bio kod Mallory čim ti je Crystal dobra pička.. Mallory se trudi, istina ali jos vise od toga vrhunski sve radi. Možda si sanjao da si bio.. ja sam danas ponovo, ma divna cura, profesionalna, iskusna, a opet nemaš dojam da si sa eskort damom, totalno prirodna i srdačna. Božanstvena, vjerujte da vrijedi svaki marke. Od kada je došla, svi koje znam, i za mene, ni približna njoj se nije pojavila, nadam se ali ne vjerujem da ikada I hoće. A imaš rezencija i recenzija o njoj.. Toliko od mene, iz iskustva, piste u DM ako vas zanima, hehe
Crystal drugi hvale, a ti moraš sama sebe hvaliti i nju kuditi. E u tome je razlika između vas dvije. 😉 Sad iz principa ne bih došao i da si 50 evra.
 
Ja sumnjam da bi momci iz Mostara upadali i pokrali curu iz Rusije, nema sanse...To.je copycat bivseg slucaju..
Ima svakakvih slučajeva. Evo npr, pitao sam jednu jel ikad bila u Sarajevu, kaže da nije i nema namjeru ikad da ode jer su joj prije par mjeseci prijateljicu nalupali. Tako da kad cura ima loše iskustvo onda i cijelo njeno društvo počne da izbjegava to mjesto
 
Je li bio ko kod ove sa super oglasa slucajno, Sarajevo?

Dama, crnka, 45 godina, iz Sarajeva, šarmantna, želi druženje sa isključivo ozbiljnim muškarcem, ne odgovaram na sms.

Ako jeste, moze li da podjeli iskustvo?

Zvao je puno puta . Telefon zvoni nikad se nije javila. Ne kontam da bar trazi x bon pa da znam na cemu smo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh