BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Zaželio sam se malo "petite" cure.

O njoj se već pisalo, bila tu prije par mjeseci ( Gabriela ). Slatka mala, gfe solidan, oral bez (dosta dobar), sex odličan, surađuje i trudi se. Jedino što joj engleski nije baš na visokoj razini pa neka dublja komunikacija nije moguća (nekom to nije bitno). Vjerovatno bih ponovio kad se vrati opet.

Nezz kolko će ostat, al spominjala Rijeku kao sljedeću destinaciju.

Kolko sam skužio, ovo joj je kolegica :


Nisam ju vidio u stanu, al izgleda brutalno na slikama, ako je netko bio ili planira otić, bilo bi dobro da napiše dojmove.
 
Neko mi je probio racun. Nisam ovo ja pisao. Ima li admina di da reagira
Čekaj malo, taj koji ti je probija račun piše na jednom mjestu da je jeba malu iz Splita, na drugom da je Bosanka, na trećem je Rumunjka, a dalje vas nisan popratija??? Pa koji kurac? Jebali vi cili zapadni Balkan i jugoistočni dio srednje Europe, a sve preko tastature rekao bih...
 

Zaželio sam se malo "petite" cure.

O njoj se već pisalo, bila tu prije par mjeseci ( Gabriela ). Slatka mala, gfe solidan, oral bez (dosta dobar), sex odličan, surađuje i trudi se. Jedino što joj engleski nije baš na visokoj razini pa neka dublja komunikacija nije moguća (nekom to nije bitno). Vjerovatno bih ponovio kad se vrati opet.

Nezz kolko će ostat, al spominjala Rijeku kao sljedeću destinaciju.

Kolko sam skužio, ovo joj je kolegica :


Nisam ju vidio u stanu, al izgleda brutalno na slikama, ako je netko bio ili planira otić, bilo bi dobro da napiše dojmove.
Piši recenziju na Ege, imaš opciju promijene imena koji se pojavljuje na recenziji. Da svi pišu recenzije tamo kao i report fake ne bilo toliko fake profila. Kao što rekoh što se tiče fake profila u top 3 smo u EU. 😇
 
Jel posjetio netko ovu ili prijateljicu gimenitu?


U zadnjih 5-6 dana puno recenzija na EGE za njihove profile, a ovdje ni slova o njima pa da vidim jel ih netko odavde posjetio?
 
Ova druga ima.

Upiši Dayanne i Ester.
Izbjegavat dayanne, estere i karoline. Nemam sad linkove na mobu sam.

Bio sam nedavno s ester dogovorio, posalje mi preko wappa 150/h, owo, gfe..
Vrata mi otvara neka druga ali lijepsa nego ester. Vitka, dobra guza, lijepa faca pa sam majmun ostao.

Krenemo se ljubit a ona nezainteresirana, sjedi na tom krevetu ko kip. Reko okej ajde pusenje a ona po gumicu. Rasprava 2min, kaze owo extra i nije ona na dogovoru. Cak i tu popusim, ajde za 150 bez owo na trenutnom trzistu razumijem. Nosim tocno sa sobom pa je palo s kabanicom. Pusi mehanicki, cak se i trudila do kraja ga povuc al sve u svemu prosjek, nije me pogledala jednom.
Pitam lizanje muda, ne moze.
Ide akcija, opet nezainteresirano. Pucanj, odmor. Malo price ali standardno ne zna engleski. Neka bezveze masaza -> Drugo pusenje/akcija.
Kazem reverse cowgirl, ne moze. Nekako uspjelo doc do drugog metka pa pitam za tusiranje, ne moze.

Moze se dogodit los dan ili da si ne pasemo ali mi jos nijedna nije svakih 10min na nesto rekla ne moze. GFE apsolutna nula, nije me u oci jednom pogledala. Da ja poljakici idem pusit kurac bar bi joj jaja polizo i gledo je u oci.

Ekipa nemojte da vas povuce, ako vam ova s kojom dogovarate ne otvori vrata ili odma na pocetku mjenja dogovor, samo okret i pici. Lako rec a teze napravit kad si punih muda al eto…
 
Izbjegavat dayanne, estere i karoline. Nemam sad linkove na mobu sam.

Bio sam nedavno s ester dogovorio, posalje mi preko wappa 150/h, owo, gfe..
Vrata mi otvara neka druga ali lijepsa nego ester. Vitka, dobra guza, lijepa faca pa sam majmun ostao.

Krenemo se ljubit a ona nezainteresirana, sjedi na tom krevetu ko kip. Reko okej ajde pusenje a ona po gumicu. Rasprava 2min, kaze owo extra i nije ona na dogovoru. Cak i tu popusim, ajde za 150 bez owo na trenutnom trzistu razumijem. Nosim tocno sa sobom pa je palo s kabanicom. Pusi mehanicki, cak se i trudila do kraja ga povuc al sve u svemu prosjek, nije me pogledala jednom.
Pitam lizanje muda, ne moze.
Ide akcija, opet nezainteresirano. Pucanj, odmor. Malo price ali standardno ne zna engleski. Neka bezveze masaza -> Drugo pusenje/akcija.
Kazem reverse cowgirl, ne moze. Nekako uspjelo doc do drugog metka pa pitam za tusiranje, ne moze.

Moze se dogodit los dan ili da si ne pasemo ali mi jos nijedna nije svakih 10min na nesto rekla ne moze. GFE apsolutna nula, nije me u oci jednom pogledala. Da ja poljakici idem pusit kurac bar bi joj jaja polizo i gledo je u oci.

Ekipa nemojte da vas povuce, ako vam ova s kojom dogovarate ne otvori vrata ili odma na pocetku mjenja dogovor, samo okret i pici. Lako rec a teze napravit kad si punih muda al eto…

Očito onda ona nije tu.

Ne kužim to stavljanje profila od onih koje nisu tu..
 
Izbjegavat dayanne, estere i karoline. Nemam sad linkove na mobu sam.

Bio sam nedavno s ester dogovorio, posalje mi preko wappa 150/h, owo, gfe..
Vrata mi otvara neka druga ali lijepsa nego ester. Vitka, dobra guza, lijepa faca pa sam majmun ostao.

Krenemo se ljubit a ona nezainteresirana, sjedi na tom krevetu ko kip. Reko okej ajde pusenje a ona po gumicu. Rasprava 2min, kaze owo extra i nije ona na dogovoru. Cak i tu popusim, ajde za 150 bez owo na trenutnom trzistu razumijem. Nosim tocno sa sobom pa je palo s kabanicom. Pusi mehanicki, cak se i trudila do kraja ga povuc al sve u svemu prosjek, nije me pogledala jednom.
Pitam lizanje muda, ne moze.
Ide akcija, opet nezainteresirano. Pucanj, odmor. Malo price ali standardno ne zna engleski. Neka bezveze masaza -> Drugo pusenje/akcija.
Kazem reverse cowgirl, ne moze. Nekako uspjelo doc do drugog metka pa pitam za tusiranje, ne moze.

Moze se dogodit los dan ili da si ne pasemo ali mi jos nijedna nije svakih 10min na nesto rekla ne moze. GFE apsolutna nula, nije me u oci jednom pogledala. Da ja poljakici idem pusit kurac bar bi joj jaja polizo i gledo je u oci.

Ekipa nemojte da vas povuce, ako vam ova s kojom dogovarate ne otvori vrata ili odma na pocetku mjenja dogovor, samo okret i pici. Lako rec a teze napravit kad si punih muda al eto…
Piši recenziju na Ege, add review, možeš mijenjati nick kod svake recenzije. Da su sve ove recenzije na Ege, ne bi bili u top 3 po cijenama i fake profilima u Eu
 
Nisam bia siguran jel to ona ali kad san pogleda video i usporedia sa ovin šta je meni poslala ..to je ona..znači priko wats up-a OW yes KISSING yes.Dolazim.. i ona otvara... Wow...divojka jebeno izgleda,pozdrav lagani smiješak i poljubac u obraz...mirisna svilena kosa.Nisam pita ništao uslugama kad kaže na watsup yes. .za ručicu i soba....skida se.. mala je top, soba uredna a i cili stan... skidamo se pa krevet...počinje oral ali sa kondomom...kaže ona ne. Aj dobro..lagano je diram po tijelu a to stari tako čvrsto da je ono uff...i cice su malo tvrđe al u sklopu sa cilin tijelom...oral kratko al ne loše...čak nema ni ljubljena..znači tu je zajeb opet..ali kažem top i miris vrh..ide u reverse pozu i čim je zajahala počela stenjati ono malo nategnuto i to kratko traje...i onda hoće doogie..(a u meni Kamagra gel)..sine kad je krenia V-18..Udaram 15min a sad je već nekako drugačije stenjanje,vatan zrak i okričem na missionary... Kažem opet da je čista mirisnai onda lizanje bradavica i vrata i to ono lagano cuclanje...ona ono sramežljivo da je škaklje pa me malo gura pa ja opet..a doli V-18 čeka. .i onda kreće missionary..počinjen lagano i masiram joj glavič i sisam cice sve u jednom...i onada udaranje...hvatala me za glavu za guzove bokove .jednostavno je tražila da me uvati negdi...mokri oboje ona stenje ja udaram. .pa malo stanem...i dolazi vrhunac skidam zaštitu i svršavan po njoj...dama traži da je obrišem maramicom...ja budem klavir pa je obrišem...ima san još vrimena 15min za jedan put ali stari toliko san se uspuva da nisam moga...malo se opremo i odem ća...dolazin u restoran di radin i nakon po ure diže mi se opet ja šaljen poruku dolazim ona kaže ok .cca 1, 5h. .iden prema njoj i nikakvog odgovora od nje...i nakon par dana vidin da je u ZG-u.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh