BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

naravno

jbt vece sanse su pokupit nesto u random uletu u nocnom klubu dok zazvalis neku pijanu ili bilo kakav drugi ONS nego od independent eskort dame kojoj posao ovisi o njezinom zdravlju.

Uglavnom, i dalje molim da netko potvrdi da Mallory zaista ne pusi bez kondoma... naprosto mi je to unthinkable za nekog tko ima takve reviewove, stranicu i slicno...
Pa nazovi pitaj je. Možda bi i pristala ako imaš papir da se redovno testiraš.
 
naravno

jbt vece sanse su pokupit nesto u random uletu u nocnom klubu dok zazvalis neku pijanu ili bilo kakav drugi ONS nego od independent eskort dame kojoj posao ovisi o njezinom zdravlju.

Uglavnom, i dalje molim da netko potvrdi da Mallory zaista ne pusi bez kondoma... naprosto mi je to unthinkable za nekog tko ima takve reviewove, stranicu i slicno...
Meni je uvijek bez kondoma... cum in mouth takodjer...
 
Ja iskreno da vidim tu Malory negdje u gdje je slaba rasvjeta prepao bi se. Ne kazem da je ruzna ni slicno no ne lici na zenu u faci,previse plastike a ukusi su svakako subjektivna stvar. Meni je cak zao cure sto je to uradila od sebe.
Ne radi u granapu cura pa da izglijeda kao svaka.. trebalo je u to sve uložiti, ali najviše cijenim kod nje što se mnogo posvijetila tehnici, znam da ima i neke sertifikate, razna čuda.. zna šta radi.. a osjećaj, ko nije probao, ne može znati.. i da nije po ukusu, to što radi, radi vrhunski, hoćeš njezin poster držati u sobi, nećeš haha pa ja.. no, ne znam kakva je to plastika u cure, biće da su to ovi koji ganjaju xbonašice, ili odbojeni.. ne mislim na tebe drug nego kažem.. nije toliko koliko se priča uopšte.. malo veća usta da, ali normala ostalo, grudi reče petice beše, guza velika, podignuta nako jeste, ali prirodna.. ni ja nisam vjerovao u startu za guzu, ali eto xD

Pozdrav raja
lakha vam noć
 
naravno

jbt vece sanse su pokupit nesto u random uletu u nocnom klubu dok zazvalis neku pijanu ili bilo kakav drugi ONS nego od independent eskort dame kojoj posao ovisi o njezinom zdravlju.

Uglavnom, i dalje molim da netko potvrdi da Mallory zaista ne pusi bez kondoma... naprosto mi je to unthinkable za nekog tko ima takve reviewove, stranicu i slicno...
Evo ti Mallory u akciji kako napisa lik sa foruma tu, i jasno se vidi da puši kurac bez kondoma.

 
Pozdrav svima nov sam u grupi, zanima me ima iko info cure u Mostaru za erotske masaze, ili sex... Hvala svima unaprijed
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh