BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jucer jeo Burger u jednom lokalu ( ne bi da imenujem) platio 12KM.Neko bi rekao preskupo , neko smece , neko da ima bolje.Meni kokić zaboli , ja se znojio dok sam ga jeo , napola mi se digao koliko sam uzivao.

Sve je stvar perspektive i momenta u zivotu.Tako i ove kurve.Nekome je dobra,nekome ne.Nekome vrijedi , nekome ne vrijedi.Los dan , dobar dan.

Ali jedna stvar je jasna i nepromjenjiva.@ ADI ima malog kikonju.
Ako bas želiš mogu da ti slikam da vidiš koliki je. 😀
 
Bi on da ga hoće, kurvice samo novac vole
Eh kad mi paćenik uputi kritiku ja se ono baš nasekiram 🙄
Interesantno je da lik povazdan provodi na forumu s temom prostitucije a ovamo pametuje i morališe. Ja sam tu iz razloga da šta pojebem a ne da se kačim s likovima koji su se redom popalili jer im je djevojka rekla kako im je mali 😂
Jasno da mušku sujetu ništa ne može povrijediti od te gorke istine pa je tako i ovdje. Tačno su je izvrijeđali sve odabrani likovi koji su se pronašli u toj priči. Tebe inače forum poznaje po tome i svako malo se prijaviš pod drugim nickom a djevojka te provalila pa svi znaju za izvjesnog Ivana Marića iz Mostara.
 
Eh kad mi paćenik uputi kritiku ja se ono baš nasekiram 🙄
Interesantno je da lik povazdan provodi na forumu s temom prostitucije a ovamo pametuje i morališe. Ja sam tu iz razloga da šta pojebem a ne da se kačim s likovima koji su se redom popalili jer im je djevojka rekla kako im je mali 😂
Jasno da mušku sujetu ništa ne može povrijediti od te gorke istine pa je tako i ovdje. Tačno su je izvrijeđali sve odabrani likovi koji su se pronašli u toj priči. Tebe inače forum poznaje po tome i svako malo se prijaviš pod drugim nickom a djevojka te provalila pa svi znaju za izvjesnog Ivana Marića iz Mostara.
Sine, svi smo mi u biti paćenici u suprotnom nebi ovdje bili, a nisam moralista tako da..
 
Al najjače je što curu prozivaju jeftinom kurvom, razvaljenom, ovakvom, onakvom, a nisu je ni vidjeli! Eto uberjebači imate ove strankinje što traže po 250-300 eura, one su vjerovatno vaš rang...Vjerovatno su i djevice pa se toliko cijene...
 
Al najjače je što curu prozivaju jeftinom kurvom, razvaljenom, ovakvom, onakvom, a nisu je ni vidjeli! Eto uberjebači imate ove strankinje što traže po 250-300 eura, one su vjerovatno vaš rang...Vjerovatno su i djevice pa se toliko cijene...
Niko pomenuo nacionalizam nije, ti pominješ. Razumijem da se uvlačis u dupe Crnki, ali ne razumijem zašto, jer koliko vidim ti jedini ovdje ništa nisi opalio, uvijek ti nesto iskrsne i vazda si maler kad trebaš otići. Znao sam da će botovi da reaguju ali jbg nismo svi isti. Mene neko kad uvrijedi uzvratim.
 
Posalji ovdje, meni da je velik Ferhadijom bi hodao bez gaca.Na registarske tablice i na gepek napisao Big D.

Kad bi me konobarica u kaficu pitala : izvolite , sta zelite ? Ja bi joj odgovorio : Moze li jedan Espresso za Biggija. I mignes joj.

Nema ljutnje , opustenica 💪
Ne mogu ovdje, demantovat ću Crnku pa će me zvati da se vratim sa cokoladicama sa pumpe.
Ti svakako zaslužuješ popust od Crnke. Ja da imam takav smisao za humor kao ti ne bih kurve ni plaćao. 😀
 
Niko pomenuo nacionalizam nije, ti pominješ. Razumijem da se uvlačis u dupe Crnki, ali ne razumijem zašto, jer koliko vidim ti jedini ovdje ništa nisi opalio, uvijek ti nesto iskrsne i vazda si maler kad trebaš otići. Znao sam da će botovi da reaguju ali jbg nismo svi isti. Mene neko kad uvrijedi uzvratim.
Kakav nacionalizam šta lupaš??? Čuj zavlači joj se...ne, nego ću da pljujem curu sa kojom nisam bio!

I nije mi uvijek iskrsklo nego samo jednom pametnice moja, nisam u SA, neću se radi jednog skoka voziti 200 kilometara!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh