BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Što vam se čini je li pravi profil?

Evo upravo se vratio od dotične, mogu se pohvaliti da sam joj prvi Hrvat jer je friška iz Australije :)

Profil je pravi, iako u živo to rijetko kada bude kao na slikama, tako je slučaj i ovdje.

Da se razumijemo cura je čisto solidna, netipična brazilka, prije bi rekao da je ruskinja nego brazilka, po izgledu i građi... sitna, jako sitna, ljepa ali ne prekrasna kao na slikama :)

Akcija sasvim solidna 1h 200, dva pucnja, suradjuje ima inicijative, nije vatrena kao neke brazilke Nathaly/Lua je postavila toliko visoke standarde da mi je razjebala sva ocekivanja za buducnost :)

Uglavnom vrijedilo novaca, ali necu ponavljat.
 
Ono kad ti zenska koja se jebe za lovu kaze:”Ali ja nisam kurva jer biram s kim se jebem, jer me ne moze jebat svako vec samo par njih.” U previdu oni koji mogu platitu. Sta reci na to? Koju poruku porati???
 
po čemu je on gazda? jer nemoze platit koliko traži? ja mislim da je ipak ona gazda svog tijela i da može primit koga god hoće i na god kakav način ona hoće pa i birat koga hoće 🤔
Bit nije tko sto moze platiti u ovoj prici. Bit je da takva prica da nije kurva, a jebe se za lovu jer eto ne jebe je svako. Pa ni jednu kurvu ne jebe svako.
 
Bit nije tko sto moze platiti u ovoj prici. Bit je da takva prica da nije kurva, a jebe se za lovu jer eto ne jebe je svako. Pa ni jednu kurvu ne jebe svako.
ok i? takvih ima milijun, i ja se nebi sa svakim ako sam dobra ženska. zašto da kvari svoj želudac ako čovjek nije po njenom ukusu i može birat, puno kurvi bira jer može, ostatak primi bilošta. Potražiš dalje jbg nije jedina kurva :)
 
ok i? takvih ima milijun, i ja se nebi sa svakim ako sam dobra ženska. zašto da kvari svoj želudac ako čovjek nije po njenom ukusu i može birat, puno kurvi bira jer može, ostatak primi bilošta. Potražiš dalje jbg nije jedina kurva :)
Ne kuzis sta je pjesnik htio reci. Ona misli i tvrdi da nije kurva. To je bit
 
po čemu je on gazda? jer nemoze platit koliko traži? ja mislim da je ipak ona gazda svog tijela i da može primit koga god hoće i na god kakav način ona hoće pa i birat koga hoće 🤔
Ako si dozvoljavate da vas zenska zajebava i da ju morate moliti onda po meni niste muskarci, sorry! Nemoj ti nju zajebavati, budi korektan, ali ne dozvoli si da tebe bilo tko zajebava, a kamoli ako placas uslugu bilo koje vrste! Ja ne mogu dobro seviti ako se osjecam lose tj. da me zenska zajebava. Nije problem u tome sto te ona odbila, odbile su svakoga i mene tisucu puta, ali imaj stav! Ako nece ona ima koja hoce i tako si stvari postavi u glavi😎
 
Ako si dozvoljavate da vas zenska zajebava i da ju morate moliti onda po meni niste muskarci, sorry! Nemoj ti nju zajebavati, budi korektan, ali ne dozvoli si da tebe bilo tko zajebava, a kamoli ako placas uslugu bilo koje vrste! Ja ne mogu dobro seviti ako se osjecam lose tj. da me zenska zajebava. Nije problem u tome sto te ona odbila, odbile su svakoga i mene tisucu puta, ali imaj stav! Ako nece ona ima koja hoce i tako si stvari postavi u glavi😎
ha? ja potražim dalje, čitaj malo šta pišem, ne brinem se i ne pišem po forumu zašto me odbila. chill 😂
 
Upravo odradio ovu latinu. Slike autentične, izgleda baš kao na videu koji možete vidjeti u profilu. Fantastična guza, uredna, mirišljave, aktivna. Još 2-3 dana je u Splitu pa ide u Zagreb. 150 bodova za pola sata, kapitulirao sam za 15ak minuti iako sam prije izdrkao 🤪
 
Ista kao na slikama, mlada 20ak godina, prava Latina crna i tamnoputa. Ljubi se, ne jezik, ali jako dobro, oral solidan, posluša šta se traži. Kontakt očima i oralno i za vrijeme sexa. Prvi put da sam sa damom u ovom poslu odradio 69, ali nisam mogao odoliti jer je baš mlada i ima odlično tijelo, a i napalilo ju je. Bez pritiska i strastveno.Razgovor samo Google tranlsete. Šteta 1h 220e.
Ponovio bi
 
Bio sam ja kad je bila u Ri. i mogu ti reći da je to bilo jedno od boljih iskustava što se tiče EGE.
Napisao sam i recenziju na EGE ali iz nekog razloga nije objavljena.
Niskog rasta i lijepog tijela, grudi silikon dobro napravljene, oral bez 10/10, jako je aktivna i trudi se, jedini nedostatak je neznanje engl. ali je nadoknadila simpatičnošću.
@Zeko123 Da li se sjećaš ako je to ova ista ista koja je sad pod tim profilom ili je ovo neka druga? Prošlo je skoro godinu dana
 
Bio sam ja kad je bila u Ri. i mogu ti reći da je to bilo jedno od boljih iskustava što se tiče EGE.
Napisao sam i recenziju na EGE ali iz nekog razloga nije objavljena.
Niskog rasta i lijepog tijela, grudi silikon dobro napravljene, oral bez 10/10, jako je aktivna i trudi se, jedini nedostatak je neznanje engl. ali je nadoknadila simpatičnošću.
Ovo je link
 
Dafne se izgleda vratila, netko bio kod nje nedavno opet? 0915830961

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh