OnlyFans djevojke

Prangijalo je pola Vinkovaca, krastavčinu joj gurali u vaginu, i još nema šta joj nisu radili.
Prangijalo je pola Vinkovaca, krastavčinu joj gurali u vaginu, i još nema šta joj nisu radilli.

nepisi gluposti molim te
iz VK sam pa znam malo bolje sta kako
aa to sto si cuo rekla kazala jer tako pricaju samo oni koji nisu jebali
tj oni koji nemaju pare da jebu

Ispravnije bi bilo da si napiso jebali su je svi koji si imali pare
 
nepisi gluposti molim te
iz VK sam pa znam malo bolje sta kako
aa to sto si cuo rekla kazala jer tako pricaju samo oni koji nisu jebali
tj oni koji nemaju pare da jebu

Ispravnije bi bilo da si napiso jebali su je svi koji si imali pare
Da ? I što ako si iz Vk ?
To znači automatizmom da znaš bolje od nekoga ko nije iz Vk ?
Izvoli pogledaj na YT klip gdje lik zove uživo u programu Happy TV Parovi i gdje je pita za krastavce a ona doslovno plače i moli ga da prekine to spominjati.
Dalje, kontradiktoran si, ja kažem da ju je jebalo pola Vk a ti kažeš da ju je jebo svako onaj ko ima novac.
Pa u Vk ima više od polovine stanovništva koji imaju novce, ili želiš reći da 50% vinkovčana je bijeda i sirotinja i da nemaju novce ?
To što pišeš je klasična definicija "Nije govno nego se pas posrao !"

Pozdrav
 
Da ? I što ako si iz Vk ?
To znači automatizmom da znaš bolje od nekoga ko nije iz Vk ?
Izvoli pogledaj na YT klip gdje lik zove uživo u programu Happy TV Parovi i gdje je pita za krastavce a ona doslovno plače i moli ga da prekine to spominjati.
Dalje, kontradiktoran si, ja kažem da ju je jebalo pola Vk a ti kažeš da ju je jebo svako onaj ko ima novac.
Pa u Vk ima više od polovine stanovništva koji imaju novce, ili želiš reći da 50% vinkovčana je bijeda i sirotinja i da nemaju novce ?
To što pišeš je klasična definicija "Nije govno nego se pas posrao !"

Pozdrav

Sasigurnoscu cu reci da znam, budem u drustvu gdje ona i znam neke stvari provjerene 100%
Krastavac to je istina , gurala si je i dobro sta sad , zapelo neide vana i aj kod doktora.

U VK nema para bas kako mislis, jad bjega i kurcenje tj naslikavanje
60% sirotinja, 30% je solidno situirano aa 10% ima para i njih nezanima Karimovic Josipa.

500e je bila tarifa do prije godinu a to nije mogla dobiti u VK zato je stalno u ZG
Kad dogovars sastanak hotel mora biti 5 zvjezdica nece bilo gdje
Mozda vecera ili poklon sto penje troskove 800 -1.000eur

Zato nepisite gluposti opcenito za djevojke ako niste bili s njima ili nije provjereno.
Najlakse je reci jebe se , jebalo ju je pola grada hahahah
aa sto je najgora stvar nevoli Vinkovcane i nejebe se s njma bas , cast izuzecima
 
Sasigurnoscu cu reci da znam, budem u drustvu gdje ona i znam neke stvari provjerene 100%
Krastavac to je istina , gurala si je i dobro sta sad , zapelo neide vana i aj kod doktora.

U VK nema para bas kako mislis, jad bjega i kurcenje tj naslikavanje
60% sirotinja, 30% je solidno situirano aa 10% ima para i njih nezanima Karimovic Josipa.

500e je bila tarifa do prije godinu a to nije mogla dobiti u VK zato je stalno u ZG
Kad dogovars sastanak hotel mora biti 5 zvjezdica nece bilo gdje
Mozda vecera ili poklon sto penje troskove 800 -1.000eur

Zato nepisite gluposti opcenito za djevojke ako niste bili s njima ili nije provjereno.
Najlakse je reci jebe se , jebalo ju je pola grada hahahah
aa sto je najgora stvar nevoli Vinkovcane i nejebe se s njma bas , cast izuzecima
Joooj patetike...moras da shvatis djevojka je kurva teška i tačka!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh