ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kakva je ta martina T.?jel bio neko kod nje?meni se javila na onaj broj sto je neko dao..kako izgleda?jeli mlada?starija?manje ili vece sise?deblja?
 
Nešto se cudno dešava jer po 4-5 različitih cura sa ESE daje istu adresu u Puli…. Ja sam bio prosli tjedan kod jedne ali je otišla
 
Pozdrav, novi sam ovdje, šta da gledam kod biranja eskorta, na šta da pazim, koji su pouzdani sajtovi. Općenito neke preporuke. Hvala.
 
Kakva je ta martina T.?jel bio neko kod nje?meni se javila na onaj broj sto je neko dao..kako izgleda?jeli mlada?starija?manje ili vece sise?deblja?
Kolega a da ti posjetiš tu martinu ako ti se javila? Jer nama se večini nejavlja. Samo postavljaš pitanja kakva je koja, tu si 6mj i nijedne rencezije nisi dao. Svi postovi su zapunjeni pitanjima kakva je bilo koja, daj meni, može meni... Ako si u tom poslu obilaska kurvi onda i recenziraj koju, ako nisi, ne postavljajte javno glupa pitanja. Postoji privatna prepiska, tamo pitaj glupa pitanja, a ne zatrpavat zidove glupostima.
I da, ne ide to baš tebe osobno već sve ostale koji postavljaju pitanja a ne idu nigdje
Osobno znam 2 žene, jednoj sam objavio broj po njenoj želji i cura kaže svi bi slike, napaljivanje preko poruka a nitko ne bi došao i platio
Svi puni hvale ovdje na portalima a uživo se sakrivaju u mišje rupe
Žao mi jedino što punije plavuše nema više, il ne toliko često koliko bih je htio obilazit
Za ostale ćemo lako
 

Bio netko kod ove? Kaže da je negdje u ulici Alfreda stiglica....
 
Neke su počele nudit pola preko uplatnice pola na ruke, ima tko iskustva s tim?
Ma kojih pola-pola?
Zbog takvih koji vjeruju da ih neće nasamarit jer kaže pola-pola portali su puni lažnih oglasa
Pametni su i ti lopovi postali, bolje manja lova, više idiota koji će nasjest
Lova samo na ruke-opet se ponavlja
 
Ne vjerijte ni jednoj osobi koja trazi bon ili uplatu. To su prevare i obmane! Samo kes na ruke i to je to. Svi koji su lakomisldni biti ce prevareni. Zato pamet u glavu kes u ruku, dodji i uzivaj nista unapred (bon ili uplata). Vjefujte samo na taj nacin cemo smanjiti prevare i laznjake! Hvala na suradnji
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh