OnlyFans djevojke

ne misli to, nego da odeš s foruma, nađeš život i curu van foruma i ostalih stranica. A novčanik i ključ od auta će ti danas pogledat svaka i zašto nebi? svaka cura želi ok decka, ako se potrudiš školuješ ili barem nađeš normalan posao bolje ćeš proć u okolini i drustvu. sve je do nas samih i kolko radimo na sebi :)

prva će ti pogledat novčanik i ključ ona koja ne radi nis i treba joj bankomat a druga ona koja je uspješna i također želi takvog uspješnog decka :)
Strikane, u istoj recenici si mi napomenuo skolovanje i napravio nekolicinu osnovnih gramatickih gresaka.. Upravo si ti jedan od tih imbecila koji puni mozak ovim glupacama da su netko i nesto ne bi li se domogli te smrdljive picke.
 
Strikane, u istoj recenici si mi napomenuo skolovanje i napravio nekolicinu osnovnih gramatickih gresaka.. Upravo si ti jedan od tih imbecila koji puni mozak ovim glupacama da su netko i nesto ne bi li se domogli te smrdljive picke.
hvala na vrijeđanju, al ponavljam, ja nisam strikan , u dvadesetim sam godinama i volim muške, još uvijek.
 
koje krznaše trebaš? medvjede lisice...? koliko komada?
Ajmo se uozbiljiti. Ako se već predstavljaš ko nekakva cura u dvadesetima na sex forumu, onda očekuj da ti se postavi pitanje: koliko cepaš? Izraženo u valuti u kojoj god hoćeš. U jazavcima ili u europljanima. Osim ako nisi neki prištavac iz podruma, koji pod ženskim profilom ovdje zajebava pošteni narod (što ne bi bilo prvi put).
 
Ajmo se uozbiljiti. Ako se već predstavljaš ko nekakva cura u dvadesetima na sex forumu, onda očekuj da ti se postavi pitanje: koliko cepaš? Izraženo u valuti u kojoj god hoćeš. U jazavcima ili u europljanima. Osim ako nisi neki prištavac iz podruma, koji pod ženskim profilom ovdje zajebava pošteni narod (što ne bi bilo prvi put).
130€ sve s kondomom
+20€ oral bez
+20€ cunilingus/fingering

nisam prištavac lice mi lijepo,al moj dučan trenutno ne radi, javim ak bude Open.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh