ZAGREB - Jel bio tko?

I jos te bolkira kad uplatis sve vodi kao neije na bonove a nakraju je
Nije problem u bonovima nego u tajmingu tih bonova. Platit ću bonom ali isključivo na licu mjesta, u njezinom prostoru prije same akcije. Ni sekunde prije. Naravno, takav bon nijednom prevarantu nije zanimljiv. Jer bon uživo nema nikakvog smisla, uživo se daju pare. Jedina svrha bona je uplata unaprijed. Bon služi prištavcu iz podruma na bakinoj penziji ili maminoj socijalki da s ukradenim slikama neke lokalne sponzoruše izmuze neku siću od naivnih budala, a da pritom ne mora otvoriti vrata, javiti se na telefon niti dati osobne podatke za uplatu. To je jedina svrha bonova i whatsappa u sex-oglasima, bez iznimke.
 
Nije problem u bonovima nego u tajmingu tih bonova. Platit ću bonom ali isključivo na licu mjesta, u njezinom prostoru prije same akcije. Ni sekunde prije. Naravno, takav bon nijednom prevarantu nije zanimljiv. Jer bon uživo nema nikakvog smisla, uživo se daju pare. Jedina svrha bona je uplata unaprijed. Bon služi prištavcu iz podruma na bakinoj penziji ili maminoj socijalki da s ukradenim slikama neke lokalne sponzoruše izmuze neku siću od naivnih budala, a da pritom ne mora otvoriti vrata, javiti se na telefon niti dati osobne podatke za uplatu. To je jedina svrha bonova i whatsappa u sex-oglasima, bez iznimke.
Slažem se sa većinom tvog posta…
Ne slažem se sa whatsapp dijelom…
Dogovarao sam vise puta preko whatsapp-a…Naravno,u većini slučajeva u HR,to je prevara ako traži unaprijed uplatu…
Recimo u DE je sasvim normalno dogovoriti preko whatsapp-a termin…
U HR je omjer 80/20 u korist prevara…
Ima oglasa koji se dogovaraju putem whatsapp-a kod nas,ali ima vise onih koji su prevara…
Jos jednom ljudi,nemojte biti naivci…
Nemojte uplaćivati unaprijed osobama koje niste nikad vidjeli u zivotu!!!
 
Nije problem u bonovima nego u tajmingu tih bonova. Platit ću bonom ali isključivo na licu mjesta, u njezinom prostoru prije same akcije. Ni sekunde prije. Naravno, takav bon nijednom prevarantu nije zanimljiv. Jer bon uživo nema nikakvog smisla, uživo se daju pare. Jedina svrha bona je uplata unaprijed. Bon služi prištavcu iz podruma na bakinoj penziji ili maminoj socijalki da s ukradenim slikama neke lokalne sponzoruše izmuze neku siću od naivnih budala, a da pritom ne mora otvoriti vrata, javiti se na telefon niti dati osobne podatke za uplatu. To je jedina svrha bonova i whatsappa u sex-oglasima, bez iznimke.
Ja nekidan iz zezancije idem malo sa bonašicom tipkat, a znam da je prevara.I kaže, da pola uplata, a na dolasku pola.A ja joj kažem donesem ti ja dan prije na ruke pola da me vidiš i budeš sigurna da ću doći tad kad smo dogovorili.Kad dođem na dogovoreno dam ti ostatak.Ma neće čuti.I ja kažem a zašto pišeš da si u centru kad je ta ulica daleko od centra.I nije dugo prošlo nema više oglasa.hahaahhahaha
 
Normalno je whatsappom dogovoriti termin ali ali kod nas se koristi da se dogovori plačanje bonom,
Micek,pročitaj sa razumijevanjem moj post pa ce ti biti jasnije…Ako ne razumiješ,pročitaj dva ili tri puta pa ce biti jasnije…
Ne vadi segmente iz posta nego pročitaj cijeli post…
Kad pogledam tvoj profil,vidim samo trolanje drugih osoba…
Ne vidim da si nekome ikada pomogao…
U stvari mislim da si jako neiskusan,vjerovatno si bio kod tri ili cetri dame sve skupa u zivotu…
Ovaj moj post nije bio namjenjen tebi kao ni drugi moji postovi…
Kad skuris 40-50 000 € na kurvarluk u zivotu,onda ces možda biti kompetentan da popričaš sa mnom u vezi kurvarluka,posto ti vjerovatno nisi nikad ni vidio toliko love u zivotu,nema smisla da raspravljam s tobom o tim stvarima.Do tad…molim te zaobiđi postove koji nisu namjenjeni tebi i tvojoj razini elokvencije…

Ovo ti pisem iz razloga kaj si se vec par puta nadovezao na moj post a da nisi pročitao prvo sa razumijevanjem…
Čitanje sa razumijevanjem se ući u 1.i 2. razredu osnovne skole…
Stari,nadi si zanimaciju u zivotu…Nemoj sebi dozvoliti da ti zanimacija bude trolanje drugih osoba po internetu…😉
 
Kak sd smece ja sam tu citao da je top mlada pickica
Ja sam kod male bio jednom i recenzirao. Mala je zgodna i dobro pusi, ali je teska narkomanka i onda sve sta ide uz to od prostora do higijene
Jucer sam u ocaju zvao cak i nju, ali kad se javila smrcuci kao da ima 3 korone, lijepo sam se zahvalio. Kad u 17.55 zvoni telefon i poklopi. Ne znajuci tko je, nazovem nazad kad teze nadrogirana treba pocne govoriti "..ti si se narucio u 18.00, rekih nisam, ..pa kako nisi kod zgodne male, vesele plave,kako nisi pa popusit cu ti, Ne bih hvala, ..pa mozes i u usta, sta jos hoces, ajde dodji..." i sad ja iz zajebancije i ljutnje jer me zove kazem jedino ako moze analno, "..to ne radim, i bi mogla s tobom, ali odmah dodji.."
Poklopim i blomiram broj
 
bio tko kod ovih ili su prevare?
 
bio tko kod ovih ili su prevare?
Marija milf prevera evo prije 15 min kontaktirao trazi a bon daje adresu miramarska 13 , ali netreba kod bona niti nista samo qr kod radi provjere hehehehehe ovaj je početnik u prevarama
 
S obzirom da zadnji odabir nije urodio plodom, idemo ponovo sa objavom. Dakle, trazim preporuku za masazu, ili masazu + keks. Prvi mi je put da odlazim kod nekoga pa kako ovdje ima nekih koji imaju iskustva, volio bih dobiti njihov savjet kod koga otici. Mlad sam pa bi najvise volio neku mlađu, a ono sto mi je mozda i bitnije je da bude mrsavija. Dakle idealno bi bilo po godinama do 30, manje sise i mrsavija. Ako nema toga, slusam ostale prijedloge. Hvala!
 
S obzirom da zadnji odabir nije urodio plodom, idemo ponovo sa objavom. Dakle, trazim preporuku za masazu, ili masazu + keks. Prvi mi je put da odlazim kod nekoga pa kako ovdje ima nekih koji imaju iskustva, volio bih dobiti njihov savjet kod koga otici. Mlad sam pa bi najvise volio neku mlađu, a ono sto mi je mozda i bitnije je da bude mrsavija. Dakle idealno bi bilo po godinama do 30, manje sise i mrsavija. Ako nema toga, slusam ostale prijedloge. Hvala!
Maja, Selska
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh