BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jel neko bio sa jednom od ovih, ili mozda obje hahahah, da kaze iskustvo


 
Jel neko bio sa jednom od ovih, ili mozda obje hahahah, da kaze iskustvo


Joice slike fotošopirane, akcija osrednja, veliki ožiljci ispod sisa od silikona što mi se nije svidjelo. Victoria ogromne prirodne sise, izgled kao na slikama prosijek, smještaj ok. nudi piče i cigaretu po dolasku, nudi tuširanje po dolasku pošto sam bio tuširan krećemo u akciju oral sa kabanicom , akcija prosijek Ženska ništa posebno kamoli za 150 EUR sigurno neću ponoviti
 
Joice slike fotošopirane, akcija osrednja, veliki ožiljci ispod sisa od silikona što mi se nije svidjelo. Victoria ogromne prirodne sise, izgled kao na slikama prosijek, smještaj ok. nudi piče i cigaretu po dolasku, nudi tuširanje po dolasku pošto sam bio tuširan krećemo u akciju oral sa kabanicom , akcija prosijek Ženska ništa posebno kamoli za 150 EUR sigurno neću ponoviti
A pise oral bez kondoma. Hvala na recenzijama. Ovo je svrha teme. 👍
 
Joice slike fotošopirane, akcija osrednja, veliki ožiljci ispod sisa od silikona što mi se nije svidjelo. Victoria ogromne prirodne sise, izgled kao na slikama prosijek, smještaj ok. nudi piče i cigaretu po dolasku, nudi tuširanje po dolasku pošto sam bio tuširan krećemo u akciju oral sa kabanicom , akcija prosijek Ženska ništa posebno kamoli za 150 EUR sigurno neću ponoviti
cuj oral sa kabanicom, ccc
 
Trazi dopunu kao avans, sve ti jasno.

I ja se slažem sa tobom da je treba prijaviti, ajde molim te sutra ujutro otiđi u stanicu policije i prijavi je obavezno, otišao bih ja da je prijavim ali stvarno nemam vremena jer moram iči na roditeljski sastanak...
Hahaha, više sam mislio na stranicama koje ih oglašavaju
Ili ako si nasjeo na x bon mozes otići i u policiju
A zakasnio si na roditeljski, skolska godina završila 😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh