Dominacija

Ja se isto dopisivao jedno vrijeme kratko i djelovalo je kao da idemo u dogovoru ali mi je malo too much na prvu sve što ona traći i zato nisam htio odmah nešto što još nisam u stanju progutati...

Glede Goldie8, ona je ugasila profil ali ja mislim da je to ex-guy, kad joj pogledate slike nikada lice nije full prikazano i djeluje baš preoštro i jako široka ramena...
goldie je zena, ima musku crtu u sebi ajmo to tako rec, ali nije bila tip
 
Jel ima koja dama iz Dalmacije, koja voli strapon, facesitting, edging. Imam 35 gondina. Nemam previse iskustva u svemu ovome. Visok 187, 85kg. Ne zanima me neka brutalna dominacija.
Ako ima neka cura/zena zainteresirana javite se u inbox. 😁
 

Netko bio?
Ja sam probao, ali sam se okrenuo i otišao... Super zvuči na telefonu, sve može i ok cijena, ali kad sam došao tamo... starija debeljuškasta gospodža u nekoj koži, zadimljen stan... nije mi se ostajalo i otišao sam... premda kažu neki koji su bili da je dobro bilo.. ukusi...
 
Ja sam probao, ali sam se okrenuo i otišao... Super zvuči na telefonu, sve može i ok cijena, ali kad sam došao tamo... starija debeljuškasta gospodža u nekoj koži, zadimljen stan... nije mi se ostajalo i otišao sam... premda kažu neki koji su bili da je dobro bilo.. ukusi...
Moje prvo iskustvo, oke je osoba i zna da odradi dobar play, dosta starija jeste...
 
Mene zanima što je sa onom Miss Icy iz ZG bila je na Fetlife-u neko takvo ime, odjednom nema profil?

Možćda ovo ljeto budem išao u Split pa jel zna netko neku Dominu odatle, ja znam samo za Bloddy Nyx ali nekako mi je ona još jako mlada iako djeluje sadistički nastrojeno ajme.
 
Mene zanima što je sa onom Miss Icy iz ZG bila je na Fetlife-u neko takvo ime, odjednom nema profil?

Možćda ovo ljeto budem išao u Split pa jel zna netko neku Dominu odatle, ja znam samo za Bloddy Nyx ali nekako mi je ona još jako mlada iako djeluje sadistički nastrojeno ajme.
ima ona MissJasmin13 ali nisam bio kod nje
 
Mene zanima što je sa onom Miss Icy iz ZG bila je na Fetlife-u neko takvo ime, odjednom nema profil?

Možćda ovo ljeto budem išao u Split pa jel zna netko neku Dominu odatle, ja znam samo za Bloddy Nyx ali nekako mi je ona još jako mlada iako djeluje sadistički nastrojeno ajme.
Stella je u St najaktivnija, mozes dogovoriti seansu mislim da ima ovde oglas i na fetu profil
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh