Marina/Ana

jonnyjohns

New member
Pozdrav,
Zanima me ova Marina koja je navodno luda, molim iskustva, znam da je bila u splitu u Centru i u Jastrebarskom, moze ako imate i vise slika :D marina.jpgmarina2.jpg
 
Sta ce ti slike..zena je luda psihicki jos dok je bila u belvederea bija jednom i brate bizi od ovoga..matea je bila ok zenska imas malu iz dugog rata ok isto..ovo govorim u glavi ok a izgled 5/10 ako nisi za vise iznose
 
Pa ja sam bio par puta kod nje. Neznam zasto ljudi pricaju da je luda mozda zbog toga sta postavlja pitanja neka kad je nazoves, ali kad dođeš kod nje zena je sasvim ok. Sto se tice akcije pusi i nabija se ko luda. Ja je posjetim kad bude u splitu.
 
Sta ce ti slike..zena je luda psihicki jos dok je bila u belvederea bija jednom i brate bizi od ovoga..matea je bila ok zenska imas malu iz dugog rata ok isto..ovo govorim u glavi ok a izgled 5/10 ako nisi za vise iznose
Luda kako? mene to zanima. Ako je u glavi luda al pusi ko zmaj, zaboli me. Inace volim starije matorke pa mi je ova bas napeta baba. Ako ima ko jos iskustva/slika neka podjeli. Inace ju znam ovako iz videnja.
 
Luda kako? mene to zanima. Ako je u glavi luda al pusi ko zmaj, zaboli me. Inace volim starije matorke pa mi je ova bas napeta baba. Ako ima ko jos iskustva/slika neka podjeli. Inace ju znam ovako iz videnja.
Onda ce ti se svidit nimfomanka al brate ne vadi joj iz usta nedaj joj da prica pogotovo nemoj stat posli zapalit s njom
 
Pa ja sam bio par puta kod nje. Neznam zasto ljudi pricaju da je luda mozda zbog toga sta postavlja pitanja neka kad je nazoves, ali kad dođeš kod nje zena je sasvim ok. Sto se tice akcije pusi i nabija se ko luda. Ja je posjetim kad bude u splitu.
Tak je bude u jastrebarskom i u splitu..nit luda nit ista..pusi top sex ok poze mjenjas kako zelis negleda na sat..meni ok bilo
 
Stavila novi oglas, jebena mi je
 

Prilozi

  • b4954de1c187a4857f319a97eee51528d92bfa0e-GalleryFullscreen.jpg
    b4954de1c187a4857f319a97eee51528d92bfa0e-GalleryFullscreen.jpg
    63,1 KB · Pregleda: 944

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh