SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Znam da su ovo recenzije za nas zenske ali sam malo revoltirana pa cu ostavit poruku tu, nikog necu javno prozivat, ko se pronadje zna da sam u pravu.
Znate izvoljevat, kritizirat, trazit puste slike i dopisivanja a nitko ne prica o drugoj strani, di vam se sve udovolji i kad dodje moment nalaska prvo odgadjate uru pa dan pa se ne javite vise. Mi procitamo svaku kritiku i vridjanje a to sta vam dam/o svoje adrese i slike i termin i cekamo to je okej? Nije. Uozbiljite se, postoje slike po cilom internetu, smokva.hr za tipkanje ako je do toga a nas 'postene kurve' bi molila da ne gnjavite ako nemate namjeru pojavit se. Fala!
 
Znam da su ovo recenzije za nas zenske ali sam malo revoltirana pa cu ostavit poruku tu, nikog necu javno prozivat, ko se pronadje zna da sam u pravu.
Znate izvoljevat, kritizirat, trazit puste slike i dopisivanja a nitko ne prica o drugoj strani, di vam se sve udovolji i kad dodje moment nalaska prvo odgadjate uru pa dan pa se ne javite vise. Mi procitamo svaku kritiku i vridjanje a to sta vam dam/o svoje adrese i slike i termin i cekamo to je okej? Nije. Uozbiljite se, postoje slike po cilom internetu, smokva.hr za tipkanje ako je do toga a nas 'postene kurve' bi molila da ne gnjavite ako nemate namjeru pojavit se. Fala!
E sad koja si ti tocno?
 

Je li iko bija u zadnje vrime vidim da nije bila aktivna od prvog miseca?
 
Znam da su ovo recenzije za nas zenske ali sam malo revoltirana pa cu ostavit poruku tu, nikog necu javno prozivat, ko se pronadje zna da sam u pravu.
Znate izvoljevat, kritizirat, trazit puste slike i dopisivanja a nitko ne prica o drugoj strani, di vam se sve udovolji i kad dodje moment nalaska prvo odgadjate uru pa dan pa se ne javite vise. Mi procitamo svaku kritiku i vridjanje a to sta vam dam/o svoje adrese i slike i termin i cekamo to je okej? Nije. Uozbiljite se, postoje slike po cilom internetu, smokva.hr za tipkanje ako je do toga a nas 'postene kurve' bi molila da ne gnjavite ako nemate namjeru pojavit se. Fala!
A gospodjice, vi birate klijente ne morate se nalazit s njima i mozete ga uvik odbit, ako vam se neko ne pojavi, uzmete drugoga i stavite tog na block, normalno je da kad se trazi nekoga da se trazi slika, potraznja je puno veca od ponude, tako da se nemate sta ljutit ni sekira, sigurno ce naic neko drugi.
 
da i ovdi ubacin komentar, jer je ovu curu stvarno steta propustit
posla poruku na ovi broj, dobija slike ove cure i jos jedne. izabra san tu drugu, cura ima par tetovaza, jednu izmedju sisa.
cura prezgodna, utegnuta, silikoni. ima koji cm ispod 170. cin san usa u apartman, odusevija san se. toliko je zenska normalna i kooepartivna da je to nemoguce. nikad nisan ovako nesto dozivija, da bas imas osjecaj da uziva u tome sta radi. ljubi se, mazi se, u sexu prihvaca bilo koju pozu i sta god oces. pitala me za tus, ona se isla tusirat posli sexa. ma stvarno sve perfektno.
nemojte ovo slucajno propustit, ne virujen da je bas kliknila ovako s menon. ako odete, samo napisite kako je bilo.
jedini minus je sta je apartman na glupoj poziciji di prolazi miljun ljudi. samo se zbog toga mislin ocu ic opet.
Jel to mozda ova?

 
Znam da su ovo recenzije za nas zenske ali sam malo revoltirana pa cu ostavit poruku tu, nikog necu javno prozivat, ko se pronadje zna da sam u pravu.
Znate izvoljevat, kritizirat, trazit puste slike i dopisivanja a nitko ne prica o drugoj strani, di vam se sve udovolji i kad dodje moment nalaska prvo odgadjate uru pa dan pa se ne javite vise. Mi procitamo svaku kritiku i vridjanje a to sta vam dam/o svoje adrese i slike i termin i cekamo to je okej? Nije. Uozbiljite se, postoje slike po cilom internetu, smokva.hr za tipkanje ako je do toga a nas 'postene kurve' bi molila da ne gnjavite ako nemate namjeru pojavit se. Fala!
A jeli se može doc do tebe javimi u inbox
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh