BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


kako mi se osladila crnkinja (Donatella) htio sam isprobati i ovu. No, kada sam malo podrobnije pogledao oglas, dvije su mi stvari upalile alarm - visina (180 cm) i zamućivanje lica...je li moguće da je ovo zapravo biviši muškarac? Čak mi se i dlanovi čine dosta veliki, vrat također ne pokazuje pa nemožeš provjeriti ima li adamovu jabučicu...meni je to dosta sumnjivo...jel bio tko možda?
 

kako mi se osladila crnkinja (Donatella) htio sam isprobati i ovu. No, kada sam malo podrobnije pogledao oglas, dvije su mi stvari upalile alarm - visina (180 cm) i zamućivanje lica...je li moguće da je ovo zapravo biviši muškarac? Čak mi se i dlanovi čine dosta veliki, vrat također ne pokazuje pa nemožeš provjeriti ima li adamovu jabučicu...meni je to dosta sumnjivo...jel bio tko možda?
Bio ja,dobra je
 

kako mi se osladila crnkinja (Donatella) htio sam isprobati i ovu. No, kada sam malo podrobnije pogledao oglas, dvije su mi stvari upalile alarm - visina (180 cm) i zamućivanje lica...je li moguće da je ovo zapravo biviši muškarac? Čak mi se i dlanovi čine dosta veliki, vrat također ne pokazuje pa nemožeš provjeriti ima li adamovu jabučicu...meni je to dosta sumnjivo...jel bio tko možda?
Prava žena sa impozantnim obilinama. Prirodne sise, velika guzica. Stvarno viska, simpatična u licu. Malo je jača nego na slikama. Engleski dobar, čist ručnik, dobar BJ, proguta cijelog ( sa gumicom). Uredan stan koji dijeli. Radi poze koje hoces. 100eur 30 min. 200 eur 1h. Ko voli tamnije vrijedi probat. Nebi ponavljao
 

ovo ne valja nista, druga cura nego na slikama, rugoba
 
Realno za ove sve skuplje sa EGE ne kuzim zasto placate odmah tu cijenu koju bubnu? To je APP. Posaljem wtzp i ona bubne 2000 kuna, kazem da mi nije u budgetu, evo nje za 5 minuta sa cifrom od 1500. Najjace mi agencije. Bubnu cijenu i onda pošaljes moze li za 100 pola sata i naravno da može. Tako da ekipa pamet u glavu. Niste lovu nasli na cesti. A ako se pokaze odlična lako joj daš koju stoticu bakše na kraju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh