BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Je bio tko kod Tare? Slike sa ege i cdc agencije nemaju veze jedne s drugima pa me zanima koje su realnije i kakva je usluga? Tnx

Ege slike su njene. Mala , mrsava , eng. Odlican sve ostalo osrednje nebi ponovio
 

Bio netko? Djeluje dosta lijepo
 
Upoznao sam nedavno na zapadu Brazilku koja prvi put toura Europu i rekla je da je imala 3 scene. Hrvat u hr i dva odvojena puta Hrvati u DE.
Rekla da sam joj odmah napisao preko wa da sam Hrvat, da bi me vjerojatno odmah blockala.
Stvarno nisam znao da smo na tako lošem glasu.
Cudno kako se stalno vracaju nazad u Hr kad smo na tako "losem" glasu i fotke po instagramu pune slika s plaza kod nas..
 
Mislim da previse kompliciras. Boli njih kurac za tvoju poruku ujutro da se cujete popodne. Ili mislis da imaju outlook kalendare pa uskladjuju raspored za tebe? Posalji joj poruku kad mislis ici. Ako je zauzeta cekaj ju kad je slobodna ili odi drugoj. Ako si redovni klijent eventualno mozes pitati rezervaciju termina unaprijed. Ali i to je upitno jer ce te bez razmisljanja odjebati i otici drugome ako vise plati. One su u biznisu maksimiziranja prihoda u raspolozivom vremenu. Ako mogu dobit 400 bodova za dva sata sa jednim klijentom mozes se dopisivat i dogovarat koliko hoces, otici ce tamo gdje su pare. Ako nema klijenata od 400, dat ce picke i za sto za pol sata, pa tako 4 puta u dva sata. Bitno im je da nema praznog hoda. Poanta je, njih opcenito boli kurac za dopisivanja i dogovaranja unaprijed. Skrecemo s teme.
Ja nista ne dogovaram. Probudim se napaljen recimo u 23.00 sata i pogledam oglas. Posaljem poruku ako odgovori moze za toliko i toliko. Odem i nadjemo se ili je pokupim i to je to. Uglavnom boli njih p...a za vasu romanticnu poruku popodne o vidjanju uvecer
 
Pozdrav, novi sam na forumu pa bih podijelio s vama jednu nedoumicu i da mi date svoje mišljenje i savjet. Kontaktirao sam djevojku ili bookera sa EGE, radilo se o outcallu hotel 5*. Tražili su me moje osobne podatke kako bi provjerili jesam li zaista u hotelu. Otkazao sam susret jer smatram da to nije primjereno, a pogotovo ako osoblja svih tih hotela daju informacije o svojim gostima..jesam li ispravno postupio ili je to standardna procedura kod outcalla, imate li kakva iskustva?
 
Pozdrav, novi sam na forumu pa bih podijelio s vama jednu nedoumicu i da mi date svoje mišljenje i savjet. Kontaktirao sam djevojku ili bookera sa EGE, radilo se o outcallu hotel 5*. Tražili su me moje osobne podatke kako bi provjerili jesam li zaista u hotelu. Otkazao sam susret jer smatram da to nije primjereno, a pogotovo ako osoblja svih tih hotela daju informacije o svojim gostima..jesam li ispravno postupio ili je to standardna procedura kod outcalla, imate li kakva iskustva?
Osoblje im sigurno neće dati takve podatke.
 
Pozdrav, novi sam na forumu pa bih podijelio s vama jednu nedoumicu i da mi date svoje mišljenje i savjet. Kontaktirao sam djevojku ili bookera sa EGE, radilo se o outcallu hotel 5*. Tražili su me moje osobne podatke kako bi provjerili jesam li zaista u hotelu. Otkazao sam susret jer smatram da to nije primjereno, a pogotovo ako osoblja svih tih hotela daju informacije o svojim gostima..jesam li ispravno postupio ili je to standardna procedura kod outcalla, imate li kakva iskustva?
Pravilno si postupio.
Neće hotel dati otvoreno informacije o svojim gostima nekom random preko telefona.
Najviše što te mogu tražiti je selfie, što je poprilično normalno.
 
Osoblje im sigurno neće dati takve podatke.
Zato mi je bilo čudno i odustao sam, a i da
Pravilno si postupio.
Neće hotel dati otvoreno informacije o svojim gostima nekom random preko telefona.
Najviše što te mogu tražiti je selfie, što je poprilično normalno.
To im također nije garancija da će do susreta doći jer osoba teoretski ne mora otvoriti vrata kad se ona pojavi i zato mi je to sve bilo čudno.. Ugl još uvijek žalim za time jer je cura stvarno bila vrhh
 

Dakle, najbolji bi opis ovog iskustva bio meh....kao prvo je lokacija u kurcu, neko ogromno dvoriste u Medulicevoj, kroz gradiliste i hrpe zemlje i sute, radnici jedu gablece i sl...nekoliko apartmana, lijepo sredjenih doduse, po dvije cure u apartmanu, dijele kuhinju i kupaonicu (to mi je takodjer lose, dok sam bio sa zenskom onoj drugoj je dosao klijent, zvucna izolacija katastrofa). Zenska je ok, moj broj, no nekako nezainteresirana, sve odradjuje previse mehanicki...nema onog pravog zagrljaja, pusa je ovlas, nije dala da joj gurnem prst u picu, nakon akcije lezi ko klada, ne pokrece konverzaciju...daleko je to od ocekivanja koja sam imao nakon prekrasnih iskustava sa Karol i Gaby...njih su dvije nekoliko razina iznad. Ja sam inicirao razgovor pa su mi onda neke stvari bile malo jasnije, kratko radi ovaj posao, prvi je puta u zivotu izvan Brazila, radi to jer je kod njih losa ekonomska siruacija i sl....uglavnom osrednje uskustvo, ako ocekujete klasicno brazilsko GFE iskustvo, izbjegnite...
 

Dakle, najbolji bi opis ovog iskustva bio meh....kao prvo je lokacija u kurcu, neko ogromno dvoriste u Medulicevoj, kroz gradiliste i hrpe zemlje i sute, radnici jedu gablece i sl...nekoliko apartmana, lijepo sredjenih doduse, po dvije cure u apartmanu, dijele kuhinju i kupaonicu (to mi je takodjer lose, dok sam bio sa zenskom onoj drugoj je dosao klijent, zvucna izolacija katastrofa). Zenska je ok, moj broj, no nekako nezainteresirana, sve odradjuje previse mehanicki...nema onog pravog zagrljaja, pusa je ovlas, nije dala da joj gurnem prst u picu, nakon akcije lezi ko klada, ne pokrece konverzaciju...daleko je to od ocekivanja koja sam imao nakon prekrasnih iskustava sa Karol i Gaby...njih su dvije nekoliko razina iznad. Ja sam inicirao razgovor pa su mi onda neke stvari bile malo jasnije, kratko radi ovaj posao, prvi je puta u zivotu izvan Brazila, radi to jer je kod njih losa ekonomska siruacija i sl....uglavnom osrednje uskustvo, ako ocekujete klasicno brazilsko GFE iskustvo, izbjegnite...
Jebote od ovako poboljšane ponude zadnjih dana ti odabereš "debeljucu"!
 
Jebote od ovako poboljšane ponude zadnjih dana ti odabereš "debeljucu"!
Bio je neki stari vic koji je zavrsavao recenicom-neka se svatko zabavalja na svoj nacin 😁😁😁. Meni je osobno najveci strah da mi otvori neka koja je mrsavija nego na slikama, hehehe...salu na stranu, kamera dodaje 5 kg kazu i u ovom je to slucaju tako i bilo. Da, neki bi na ovom forumu rekli za nju da je debeljuca, gnom i sl., no daleko je to od istine...de gustibus non est disputandum rekli su jos stari Rimljani;)
 
Pozdrav, novi sam na forumu pa bih podijelio s vama jednu nedoumicu i da mi date svoje mišljenje i savjet. Kontaktirao sam djevojku ili bookera sa EGE, radilo se o outcallu hotel 5*. Tražili su me moje osobne podatke kako bi provjerili jesam li zaista u hotelu. Otkazao sam susret jer smatram da to nije primjereno, a pogotovo ako osoblja svih tih hotela daju informacije o svojim gostima..jesam li ispravno postupio ili je to standardna procedura kod outcalla, imate li kakva iskustva?
U Milanu se je meni isto desilo za outcall.
 
Ja sam u Amsterdamu imao OK outcall iskustvo. Zvao sam iz hotela. Doveli su djevojku i morao sam sići po nju. I kad smo završili izašla je sama. Nikakve podatke nisam morao davati agenciji.
 
cisto iz radoznalosti, se sjecas koliko si platio i koju agenciju si koristio?
Agencije se ne sjećam. Cijena 220 eura (ovih 20 je bilo ekstra za CIM). Skupo je bilo jer je hotel bio u pripizdini na rubu Amsterdama. One u red light districtu su bile 50€ 15 minuta suck OR fuck (iako kažu suck AND fuck).
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh