ZAGREB - Jel bio tko?


Nekako mi poznato djeluje, ime Maja mi je u sjecanju, ali nezz, davno je bilo

Uglavnom isplati li se otici? Jesu barem godine tu negdje i da zenska kolko tolko ok izgleda?
 

Nekako mi poznato djeluje, ime Maja mi je u sjecanju, ali nezz, davno je bilo

Uglavnom isplati li se otici? Jesu barem godine tu negdje i da zenska kolko tolko ok izgleda?
Da, to je Maja. Slatka cura, ništa posebno ali mogu reći da daleko najbolje pljuga od svih žena na plavom oglasniku samo kaj ćeš bit gotov za 10 minuta maksimalno. Šteta, ali bolje ne ići. A ti vidi sam i javi nam dojmove. :)
 
Da, to je Maja. Slatka cura, ništa posebno ali mogu reći da daleko najbolje pljuga od svih žena na plavom oglasniku samo kaj ćeš bit gotov za 10 minuta maksimalno. Šteta, ali bolje ne ići. A ti vidi sam i javi nam dojmove. :)
Ah vidi. Sumnjam da bum na PO nasao neku bas dobru iskreno, ako imas preporuku za neku koja je bas ok do 30-35g slobodno sibaj, ali osobno nw ocekujem nikakav gfe a i ionak nemrem 2x u 1h, tak da uvijek uzmem 30 min pa kad sam gotov idem,

Jesu bar njene slike?
 

tko mi da kontakt ove cure, častim ga/ju masažom po izboru
 
Ah vidi. Sumnjam da bum na PO nasao neku bas dobru iskreno, ako imas preporuku za neku koja je bas ok do 30-35g slobodno sibaj, ali osobno nw ocekujem nikakav gfe a i ionak nemrem 2x u 1h, tak da uvijek uzmem 30 min pa kad sam gotov idem,

Jesu bar njene slike?
Mislim da nisu njene slike, ali je u rangu 30tih godina, OK izgleda. Najiskrenije ti ne bih preporucio niti jednu kod koje sam bio. Mozda Tina AMK Siget, ali ona mi je samo pljugala, nisam ju jebo. Ja se namjeravam prebacit na EGE jer su na PO odroni i zenske koje te se zele cim prije rijesit (ta Maja te zeli cim prije rijesit).
 
Mene zanima ova zgodna zrela žena lijepih bradavica. Jasan mi je menu, ali bih htio kratko osobno iskustvo.

 

Znam da je već jedan stavljen, ali zanima me ima li itko tko je nedavno bio pa da podijeli svoja iskustva. Iz prošlog copy-pasteanog reviewa su bili jako mixed kritike.
 
Pozdrav svima, nisam dugo na ovom forumu i ovo je tema jel bio tko.
Moje skormno mišljenje je da tu može pisati bilo tko i postavljati pitanja i tražiti savjete o pojedinim curama, a ne raspravljati kaj je napisala sig , slatkica i kaj ja znam kako se sve već zovu. Jer one vas podbadaju da pokrenete raspravu o bilo čemu, a ne da komentirate druge cure .
 
Ekipa u zg sam te imam 500/1000kn viska, nisan nikad bija na kurvama ode u zg a iskreno nisan jeba preko godinu dana..helpp
Moze neka preporuka? Klasicni seks da je zenska normalna i da dobro izgleda i da nema preko 30.
Pol sata/sat max.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh