BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Tko ne mora neka izbjegne:


Sve je kako je opisano, visina tezina slike itd...
Apartman je također ok, centar
Cura štopa u minutu i izbaci te van, ručnici svukuda nabacani mokri i blatni jer u apartmanu nema gdje prat a tko pere ocito ga nema
Totalna nezainteresiranost robotski odrađeno i konstantno tipkanje po mobitelu
Slike su fotošopirane naravno i slikane iz žablje perspektive da djeluje veca a zapravo je jako sitna cura cca 160cm

Uglavnom def za ne ponovit, pola čuke 1200dabrova baceno po meni
 
Jesi je vidio uživo možda?
ma da, valjda nisam bio dovoljno jasan u prvom postu, čim sam ušao u stan Karol mi je ponudila trojku sa frendicom za dodatnih 1000 kn, ja sam rekao da ne, a ona ju je svejedno pozvala u svoj apartman i to kada sam se već kompletno skinuo...ja stojim gol u sobi, a Gaby ulazi u gaćisama i grudnjaku, baš ova crna kombinacija iz videa, i prilazi mi, zagrli me i poljubi....valjda su mislile da ću popustiti kad je vidim i opipam...
 
ma da, valjda nisam bio dovoljno jasan u prvom postu, čim sam ušao u stan Karol mi je ponudila trojku sa frendicom za dodatnih 1000 kn, ja sam rekao da ne, a ona ju je svejedno pozvala u svoj apartman i to kada sam se već kompletno skinuo...ja stojim gol u sobi, a Gaby ulazi u gaćisama i grudnjaku, baš ova crna kombinacija iz videa, i prilazi mi, zagrli me i poljubi....valjda su mislile da ću popustiti kad je vidim i opipam...
Veliki si karakter :D
 
Tko ne mora neka izbjegne:


Sve je kako je opisano, visina tezina slike itd...
Apartman je također ok, centar
Cura štopa u minutu i izbaci te van, ručnici svukuda nabacani mokri i blatni jer u apartmanu nema gdje prat a tko pere ocito ga nema
Totalna nezainteresiranost robotski odrađeno i konstantno tipkanje po mobitelu
Slike su fotošopirane naravno i slikane iz žablje perspektive da djeluje veca a zapravo je jako sitna cura cca 160cm

Uglavnom def za ne ponovit, pola čuke 1200dabrova baceno po meni
forumash everhard je imao po recenziji ipak drugacije iskustvo s njom u zadru. ako dodje u zg isao bi do nje ali...
 
Kakva su iskustva kod egzotičnih cura sa gorilama? Ima kakvih čuvara?
Nikada nisam nikoga primjetio unutar samih lokacija, no jučer sam nakon izlaska primjetio dva tipa nonšalantno naslonjena na zid vis-a-vis haustora iz kojega sam izašao kako ovlaš promatraju...nisu mi djelovali kao tipične gorile, tako da je možda čista koincidencija...
 
forumash everhard je imao po recenziji ipak drugacije iskustvo s njom u zadru. ako dodje u zg isao bi do nje ali...
Pa isto je napisao da je usluga u kurcu, oral sa i kod mene ali ok manje bitno meni barem
Vise me smeta to tipkanje i nezainteresiranost
Znaci gfe ne postoji i kad stoperica dođe na nulu letis van iste sekunde
A i higijena tako tako sta sam napisao za blatne i mokre rucnike
Nadam se da ce se popravit i drugi da me imat vise srece
 
Pa isto je napisao da je usluga u kurcu, oral sa i kod mene ali ok manje bitno meni barem
Vise me smeta to tipkanje i nezainteresiranost
Znaci gfe ne postoji i kad stoperica dođe na nulu letis van iste sekunde
A i higijena tako tako sta sam napisao za blatne i mokre rucnike
Nadam se da ce se popravit i drugi da me imat vise srece
napisao je da mu je seks bio odlican, da je mjenjao poze i da je aktivna, jedino da se nije ljubila i oral s kabanicom, nije spominjao stopericu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh